Altındağ İkinci El Eşya Alımı Satımı

 Altındağ ilçesindeki her nevi ikinci el eşyalarınız değerinden alınır, ödemeniz nakit olarak anında yapılır. Firmamız Sarışen Spot,  Ankara ikinci el eşya alım satım konusunda yılardır başarıyla hizmet vermektedir. Satmak istediğiniz 2. El eşyalarınızın fotoğraflarını bize gönderirseniz, en kısa sürede teklifimizi size iletiriz.

Spot eşya veya ikinci el eşya almak istiyorsanız da bizimle temasa geçebilirsiniz, mağazamızda halihazırda bulunan eşyaların fotoğraflarını ve özelliklerini anında sizinle paylaşabiliriz. Dilerseniz mağazamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Whatsapp üzerinden 2. El eşyalarınızı fotoğraflarını telefon numaramıza (0533 736 93 11) iletirseniz, en kısa sürede teklifimizi gönderebiliriz. İsterseniz telefon ile arayarak da eşyalarınız hakkında bilgil verebilirsiniz, dilerseniz adresinize kadar gelip yerinde de teklifimizi verebiliriz..

İkinci el eşya foto gönder Firmamız, ikinci el eşyalarınız için en uygun piyasa teklifini sunacaktır. Eşya satın almak istiyorsanız da bizimle temasa geçerek veya mağazamızı ziyaret ederek taleplerinizi bize iletebilirsiniz, eşyalarınız ücretsiz olarak adrese teslim edilir ve kurulumları yapılır.

Altındağ ikinci el eşya alım satım

Sarışen Spot,  uzun yıllar Ankara ikinci el eşya alım satım konusunda faaliyet gösteren güvenilir bir firmadır. Sizleri de memnun müşterilerimiz arasında görmek isteriz. Az kullanılmış eşyalarınızı çok fazla değer kaybına uğratmadan satın almaktayız. Bize her çeşit ürün için başvurabilirsiniz, koltuk, sandalye, beyaz eşya, antika, buzdolabı, televizyon, bilgisayar, laptop, avize vb. 2. El eşyalarınız için en iyi teklif hazırlanıp gönderilecektir. Tüm işlemleriniz sıkıntısz ve hızla sonlandırılacaktır

Her türlü eşyalarınız için Altındağ ikinci el eşya alanlar olarak bizden teklif alabilirsiniz., eşyalarınız için en iyi teklifi vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Eşyalarınızın fotoğraflarını çekip bize gönderirseniz, vakit kaybetmeden hızlıca teklifimizi gönderebiliriz. İsterseniz aynı telefon numaralarından arayarak 2. el eşyalarınız hakkında bize kısaca bilgi verebilirsiniz, eğer uygun olursa Altındağ bölgesindeki servisimiz eşyaları yerinde görerek teklifimizi size iletecektir.

Gönderdiğimiz teklifimizi sizin için de uygunsa eşyalarınızın bulunduğu yere en yakın servisimiz en kısa sürede uğrayıp, eşyalarınızı adresinizden teslim alacaktır. Ödemeniz eşya tesliminde nakit olarak yapılacaktır, herhangi bir ekstra ücret talep edilmez..

Ankara İkinci el eşya alanında yıllardır güvenle hizmet veren firmamız her konuda size yardımcı olacaktır. Her türlü şikayetinizi merkezimize iletebilirsiniz, gerekli önlemler ve düzeltici faaliyetler en kısa sürede yapılacaktır.

Eğer eski eşya satın almak isterseniz, mağazamızı ve depomuzu ziyaret edebilirsiniz, ya da elimizdeki eşyalardan talepleriniz doğrultusunda sizin için uygun olanlarının fotoğraflarını ve özelliklerini telefonunuza hızlıca gönderebiliriz. Uzman kadromuz piyasa şartlarına göre en iyi fiyatlandırmayı yapacaktır.

Satın aldığınız eşyalarınız adresinize ücretsiz olarak teslim edilir ve ücretsiz olarak kurulumları yapılır. Spot eşya talepleriniz için de mağazamızı ziyaret edebilir, veya bizden bilgi alabilirsiniz

İkinci el eşyalarınız için bizden teklif almadan kararınızı vermeyin, yeni veya az kullanılmış eşyalarınızı sizleri mağdur etmeden en iyi fiyatlarla satın alıyoruz.

  • Satılacak eşyalarınızın fotoğraflarını gönderin,
  • Uzman ekibimiz fiyat teklifimiz göndersin,
  • Anlaşmaya varabilirsek, Altındağ bölgesi servisimiz, eşyalarınızı adresinizden teslim alsın,
  • Ödemenizi nakit olarak eşya tesliminde yapalım
  • Sizleri hiç bir sıkıntıya düşürmeden, alışverişimizi bitirelim