Sincan İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eşyalarınızı değerinden alıyoruz

Ankara Sincan bölgesinde bulunan ikinci el eski veya yeni eşyalarınızı satışına karar verdiyseniz, bizden teklif almadan satışı gerçekleştirmeyin. Eski eşyalarınızı değerinden alıyoruz. Bizi arayarak veya Whatsapp üzerinden ürünlerinizin fotoğraflarını göndererek bizden teklif alabilirsiniz.

İkinci el eşya foto gönder Az kullanılmış ikinci el eşyalarınızı yüksek fiyatlardan satın alıyoruz. Size en yakın servisimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Ankara'nın her ilçe ve semtine servisimiz vardır. Elinizde bulunan her özellikte ürün için bizden teklif alabilirsiniz.

Sincan ikinci el eşya alanlar

Sarışen Spot Hakkında

Ankara il sınırılarında ikinci el eşya alanlar konusunda uzun bir süredir hizmet vermekteyiz. Ankara'da tüm ilçelere servisimiz vardır. Müşteri memnuniyeti en önemli hedefimizdir. Her türlü şikayetinizi merkezimize bildirebilirsiniz.

Arayın teklif isteyin: Eski eşyalarınız için tekliflerimiz uzman ekibimiz tarafından hazırlanıp direk olarak size gönderilir. Başka firma veya kişilerle paylaşılmaz. İkinci el eşya sektöründe yıllarca başarıyla hizmet vermiş firmamız sizin için en uygun teklifi gönderecektir.

2. El Eşyalarınız adresinizden teslim alınır

Her türlü eski eşya veya yeni eşya için bizden teklif alabilirsiniz. Eğer teklifimiz sizin için de uygun olursa eşyalarınızı size en yakın ekibimiz adresinizden teslim alacaktır.

Her türlü eski eşya alıyoruz

Bizim kriterlerimize uyduğu sürece elinizdeki her nevi ürünü satın alıyoruz. İster mobilya, ister beyaz eşya, ister antika olsun elinizdeki tüm ürünler için bizden teklif alabilirsiniz. Eşyalarınız hakkında bilgi vermeniz ya da Whatsapp üzerinden eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterli olacaktır. En kısa sürede teklifimizi size ileteceğiz.

İkinci el eşya almak istiyorsanız

Eğer ikinci el veya spot eşya almak isterseniz de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mağazamızı ziyaret ederek de ihtiyacınız olan ikinci el eşyaları temin edebilirsiniz. Satın almaya karar verdiğiniz eşyaların teslimatı ve kurulumu tarafımızdan yapılacaktır. Herhangi bir ekstra ücret talep edilmez.

Ankara Sincan ilçesindeki ikinci el eski veya yeni eşyalarınız için bizden teklif almadan satışına karar vermeyin.

  • Whatsapp üzerinden eşyalarınızın fotoğraflarını gönderin,
  • Teklifimizi hemen iletelim,
  • Teklifimiz sizin için de uygun olursa,
  • Eşyalarınızı adresinizden teslim alalım,
  • Nakit olarak ödemenizi yapalım