Keçiören İkinci El Eşya

 Ankara Keçiören ilçesinde ikinci el eşyalarınızı elden çıkarmak istiyorsanız, ikinci el eşya alım satım sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız Sarışen Spot, sizin için en iyi teklifi verecektir.

Whatsapp uygulaması üzerinden  telefon numaramıza (0533 736 93 11) satmak istediğiniz eski eşyalarınızın fotoğraflarını ve özelliklerini göndererek, en kısa sürede eşyalarınız için teklif alabilirsiniz. 2. El eşyalarınızı yerinde görerek de teklif verebiliriz. Teklifimiz sizin için uygun olursa, eski eşyalarınızı en kısa sürede yerinde teslim alıp, ödemenizi anında nakit olarak yapıyoruz.

İkinci el eşya foto gönder Eski eşya veya spot eşya almak istiyorsanız da bizimle bağlantıya geçebilirsiniz, mağazamızda veya depomuzda taleplerinizi karşılayacağına inandığımız eşyaların fotoğraflarını ve özelliklerini size gönderebilirz.. Satın aldığınız eşyalar adrese teslim edilir ve yerinde kurulum yapılır, herhangi bir ekstra masraf olmaz .

Keçiören ikinci el eşya alım satımı

Uzun yıllar Ankara ikinci el eşya alım satım sektöründe faaliyet gösteren Sarışen Spot uzman ekibi ile birlikte hizmetinizdedir. Satmak istediğiniz eşya kullanılmamış veya çok az kullanılmış ise bu durumda sizi mağdur etmeyecek bir fiyat politikamız vardır, eşyalarınıza en uygun teklifi vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Keçiören ikinci el eşya alanlar olarak her türlü eşyanız için bizden teklif alabilirsiniz, koltuk takımı, yemek takımı, tek koltuk, sehpa, masa, sandalye,buzdolabı, televizyon, bilgisayar, antika vb. Ödemeniz eşya tesliminde nakit olarak yapılacaktır; bizden teklif almadan satışınızı gerçekleştirmeyin.

Eşyalarınızın fotoğraflarını Whatsapp üzerinden bize göndermeniz yeterli; eğer bu uygulamayı kullamıyorsanız, aynı telefon numarasından bizi arayarak da eşyalarınız hakkında bilgi verebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda eşyalarınızı yerinde görerek de teklifimizi sunabiliriz.

Tekliflerimiz hiçbir firma ile paylaşılmaz veya diğer firmalarla ortak hazırlanmaz, uzman ekibimiz bu konudaki en uygun teklifi hazırlayıp tarafınıza en kısa sürede ulaştıracaktır. Ankara Keçiören bölgesindeki en yakın servisimiz, derhal sizinle bağlantıya geçerek gerekli açıklamaları ve yardımı yapacaktır.

Yıllarca bu sektörde başarıyla hizmet vermiş olan firmamız sizinle çalışmaktan memnuniyet duyar; mal tesliminde veya herhangi bir konuda şikayetiniz olursa bize anında iletebilirsiniz. Tüm gerekli önlemler ve düzeltmeler sorgusuz yerine getirilecektir

Eşyalarınızı satmadan önce bizden teklif almayı unutmayın, veya ikinci el eşya veya spot eşya talepleriniz varsa, elimizdeki ürünleri görmeden karar vermeyin.

  • 2. El eski eşyanızın fotoğrafını bize gönderin ya da bilgi verin,
  • Uzman ekibimiz eşyalarınız için  en uygun teklifi hazırlayıp en kısa sürede size ulaştırsın,
  • Teklifimizi uygun bulursanız,
  • İkinci el eşyalarınızı Keçiören bölgesindeki en yakın servisimiz yerinde teslim alsın,
  • Ödemeniz anında nakit olarak yapılsın,
  • Ankara'da tüm bölgelere servisimiz vardır.,