Gölbaşı İkinci El Eşya

Ankara Gölbaşı civarında bulunan ikinci el eski eşyalarınızı yerinde teslim alıp ödemenizi anında nakit olarak yapıyoruz. Eşyalarınızın fotoğraflarını ve özelliklerini Whatsapp uygulaması üzerinden veya mesaj olarak bize gönderebilirseniz, en kısa sürede teklifimizi iletiriz.

İkinci el eşya foto gönder Firmamız, Ankara ikinci el eşya sektöründe uzun yıllar başarıyla hizmet etmiştir. İkinci el eşyalarınız için en uygun teklifi almak için bizimle bağlantıya geçin. Her nevi eski veya yeni eşya için ( yemek takımı, buzdolabı, halı, antika, bilgisayar, televizyon, çamaşır makinesi, yatak odası takımı, bulaşık makinesi, oturma odası grubu vb.) bizden teklif isteyebilirsiniz..

Gölbaşı ikinci el eşya alanlar satanlar

Eşyalarınız için hazırlanan teklifler direk olarak size gönderilir, herhangi bir üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. En uygun teklifi almak için lütfen eşyalarınızın çeşitli açılardan çekilmiş fotoğraflarını gönderin ve özelliklerini tam olarak belirtin. Teklifimizi uygun bulursanız, bölgenize en yakın servisimiz sizinle direk olarak iletişime geçip, eşyalarınızı adresinizden teslim alacaktır.

Ankara ikinci el eşya alanlar olarak yıllarca başarıyla hizmet vermiş olan firmamız, sizleri mağdur etmeyecek teklifler gönderecektir. Ankara'nın neresinde olursanız olun size yakın bir servisimiz mutlaka vardır.

Eşya satmak değil ikinci el eşya almak istiyorsanız da size yardımcı olabiliriz, mağazamızı ziyaret ederek ya da elimizdeki eşyaların fotoğraflarını ve özelliklerini size göndererek fikir sahibi olmanızı sağlayabiliriz.

Aldığınız eşyalar adresinize teslim edilir ve yerinde kurulumları yapılır, herhangi bir ek ücret talep edilmez.

Ankara Gölbaşı ilçesine en yakın servisimizin sizinle bağlantıya geçmesi için lütfen telefon numaralarımıza mesaj gönderin, bizden teklif almadan eşyalarınızın satışını yapmayın.

  • Whatsapp veya mesaj olarak eşyalarınızın fotoğraflarını gönderin,
  • Uzman ekibimiz eşyalarınızın piyasa değerini tespit etsin,
  • En kısa sürede teklifimizi gönderelim,
  • Eşyalarınızı adresinizden teslim alalım,
  • Ödemenizi nakit olarak anında yapalım.