Esat İkinci El Eşya Alanlar

Ankara Esat bölgesinde elinizden çıkarmayı düşündüğünüz tarihi antika eşyalar veya ikinci el eşya varsa lütfen bizi arayın. En kısa sürede bölgenize en yakın ekibimiz sizinle temasa geçecektir. Tüm işlemler çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilecektir.

İkinci el eşya foto gönder Satışını düşündüğünüz eski eşyalarınızı bırakın biz değerlendirelim. Fiyatlandırmalarımız biçok durum gözönünde bulundurularak yapılır. Bizim ekibimiz ile görüşmeden satış işlemlerinize devam etmeyin. Sizin için de uygun olursa eşyalarınızı bulundukları yerde değerlendirip teklifimizi verebiliriz.

Çankaya Küçükesat ikinci el eşya alanlar

Ankara Küçükesat eski eşya pazarı

Ankara Küçükesat semtinde bulunan tüm 2 el eşyalarınız bulundukları yerden teslim alınır. Spot eşya, az kullanımış veya yeni eşya ve ürünleriniz yüksek bedellerden  satın alınır. 2 El eşya pazarı olarak mutlaka bizden de teklif alın.

Eşyalarınızın fotoğraflarını bize iletin

İkinci el eski eşya ve ürünlerinizin birkaç açıdan çekilmiş fotoğraflarını bize ulaştırırsanız anında teklifimizi gönderebiliriz. İsterseniz mesaj olarak kısaca bilgi de verebilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçip gerekli araştırmayı yapacaktır. Elinizdeki her türlü eşya, buzdolabı, televizyon, masa, sandalye, oturma odası takımı, yatak odası takım, antika farketmez bizden teklif alabilirsiniz.

Eşyalar bulundukları yerden teslim alınır

Teklifimiz sizin için de uygun olursa en yakın ekibimiz sizi arayacaktır. Sizin için uygun olan bir zaman diliminde eşyalarınız bulundukları adresten teslim alınacaktır. İkinci el eşya alanlar konusunda yıllardır başarıyla faaliyet gösteren firmamız size her türlü kolaylığı gösterecektir.

Spot eşya veya ikinci el eşya almak isterseniz.

Eğer ikinci el eşya almak isterseniz de bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Elimizdeki eşya gruplarından sizin için uygun olanların fotoğraflarını sizinle paylaşabiliriz. İsterseniz mağazamızı ziyaret ederek sizin için uygun olan eşyaları satın alabilirsiniz. Satın aldığınız eşyalar adresinize ücretsiz olarak teslim edilecektir.

Ankara ikinci el eşya alanlar

Firmamız Ankara'da ikinci el eşya alanlar konusunda yıllardır faaliyet göstermektedir. Konusunda uzman ekibimiz sizler için her türlü yardımı ve desteği yapacaktır. İkinci el eşya konusunda her türlü sorunuz için bizi arayabilirsiniz.

  • Whatsapp veya Instagram uygulamaları üzerinden eşyalarınızın fotoğraflarını bize gönderin.
  • İkinci el eşya konusunda uzman ekibimiz eşyalarınızı inceleyip teklifimizi iletsin.
  • Teklifimizi kabul ederseniz, bölgenize en yakın ekibimiz adresinizden eşyaları teslim alsın.
  • Küçükesat bölgesindeki 2 el eşya ve ürünleriniz için yüksek fiyatlar ödüyoruz.
  • Ödemeleriniz eşya tesliminde yapılacaktır.

Küçükesat ikinci el eşya alanlar olarak eşyalarınızı adresinizden teslim alıp ödemenizi anında yapıyoruz. Bizden de teklif almadan eşyalarınızın satışına karar vermeyin.